چطور با قدرت شگفت انگیز ذهن به ثروت بی نهایت برسیم؟

/ خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ / بدون دیدگاه / در برندسازی - رشد شخصی - موفقیت و اعتماد به نفس / توسط

 

چطور با قدرت شگفت انگیز ذهن به ثروت بی نهایت برسیم؟

ثروت  ارتباط مستقیمی با افکار ذهنی ما دارد . همه  مقدار زیادی پول را دوست دارند ,چرا که این حجم از پول و ثروت باعث می شود که افراد توانایی خرید و لذت بردن از هر چیزی که هر کسی دارد ، را داشته باشند . در مورد خانه‌های فانتزی  و مدرن صحبت می کنیم ، هتل‌ها ، سفر جهانی ، اتومبیل های لوکس و با کلاس و با پرستیژ و هر چیزی که پول می‌تواند  برای شما به ارمغان بیاورد. به تمام اینها  فکر می‌کند . این چیزی است که بیشتر مردم می‌خواهند آنرا کسب کنند اما نمی توانند و باور ندارند که بتوانند از آن لذت ببرند و آنرا به دست بیاورند.

قدرت نامحدود پول

ثروت تنها محدود به پول و دارایی نیست . آن خود را با وفور در اشکال مختلف و بسیار گوناگونی در زندگی و طبیعت خود نشان می‌دهد . یک فرد می‌تواند سرشار از عشق ، مهربانی ، امید ، قدرت ، انرژی ، دانش و عقل باشد اما با این حال هنگامی داشته های فردی نمو می یابند که در کنار پول قرار گیرند.

طبیعت ، ثروت را در بسیاری از اشکال زندگی و گیاهان تولید می‌کند ، و در ستارگان و جهان‌های بیشمار عالم وجود این ثروت ایجاد شده است.

نیروی زندگی که  ” آگاهی جهانی ، روح یا قدرت خلاق ” نامیده می‌شود ، تمایل دارد که خود را بیان و آشکار کند. این قدرت همچنین خود را به عنوان تمایل به آشکار کردن ثروت ، رشد ، توسعه ، و قدرتمندتر شدن بیان می‌کند .

این تمایل طبیعی از طریق همه آشکار می‌شود ، اما اغلب به خاطر برنامه‌ریزی منفی ، تفکر منفی و عدم اعتماد به خود وشک در توانایی‌های خود مهار می‌شود و هرگز نمو نمی یابد و رشد نمی کند .

چطور فکرمان را در مورد ثروت و ثروتمند شدن عوض کنیم؟

بهتر است اول این سوال را مطرح کنیم که چطور با قدرت شگفت انگیز ذهن به ثروت بی نهایت برسیم؟

اولین قدم برای ایجاد ثروت در زندگی , تغییر افکار و نگرش در شماست . ذهن باید از مفاهیم نادرست خود درباره ثروت پاک شود . این کار با آوردن آگاهی همه افکار و ایده‌های شما درباره ثروت , پول و موفقیت انجام می‌شود .

یک قلم و یک ورق کاغذ بردارید و برای مدتی تنها و دست ‌نخورده آن را کنار بگذارید .

به ثروت و چیزهایی که برای شما وجود دارد فکر کنید , و بعد هر فکری را که به ذهنتان می‌رسد یادداشت نمایید و به خودتان بگویید من بدون روی در بایستی با خودم و بدون هیچ گونه سرم و خجالتی هر چیزی را که باید بنویسم می نویسم . هر اندیشه ای , چه خوب و چه بد , چه مثبت باشد و چه  منفی باشد , همه را یادداشت کنید .

این کار را حداقل ده دقیقه انجام دهید تا افکار و نگرش های بیشتری را بیابید .

بعد از اینکه نوشتن را تمام کردید , نوشته هایتان را بخوانید ,به آنها فکر کنید, و آنچه نوشته‌اید را تحلیل کنید .

از افکاری که از ذهن شما بیرون می‌آید شگفت‌زده خواهید شد . این تحلیل به شما کمک می‌کند بفهمید که کجا و چرا خود را در رابطه با موفقیت , پول و ثروتمند شدن سرکوب می‌کنید . خواهید فهمید که چه افکار و مفاهیم نادرستی شما را پشت سر گذاشته‌اند .

در این حالت شما با ترس هایتان روبرو خواهید شد . شاید دلایل مختلفی برای این موضوع وجود داشته باشد . شما کسب ثروت را بد و فاسدمی دانید که البته مقصر هم نیستید جامعه اینگونه شما را پرورش داده است که هر فرد ثروتمندی حتماً باید آدم بدی باشد و ثروتمندان افرادی نادرست هستند,تمام این تفکر ها را همین الان کنار بگذارید . شما ممکن است فقدان تجربه در دوران کودکی خود را تجربه کرده باشید و اکنون به این باور شدید که امکان بهبود زندگی شما وجود ندارد و یا استحقاق داشتن پول را ندارید رسیده باشید.

ممکن است از مسئولیت و کاری که ثروت مستلزم آن است اجتناب کنید .

شاید می‌ترسید که نتوانید به ثروت دست یابید یا اینکه نمی‌دانید با آن چه کنید .

این دلایل یا هر دلیل دیگری, ممکن است مسئول رفاه و ثروت شما نباشد اما در وضع فعلی شما تاثیر خود را نهاده است .

برای ثروتمند شدن باید بذر ثروت را در ذهن کاشت

نگرش های درونی اغلب به دلیل برنامه‌ریزی ذهنی گذشته هستند که باعث می‌شوند شما احساس کنید و باور داشته باشید که لایق موفقیت نیستید و یا ثروت و پول را بد بدانیدو باید از آنها اجتناب کنید .

اگر این تجزیه و تحلیل را صادقانه انجام دهید ، متوجه خواهید شد که اندیشه‌ها و نگرش‌های شما مانع موفقیت شما می‌شوند ، و آنچه باید انجام دهید برایتان روشن‌تر خواهد بود . حالا که بیرون هستند ، بهتر است این عادات را کنترل کنیم، خود را از چنگ آن‌ها خلاص کنیم و شروع به جذب ثروت در زندگی خود کنیم .

اگر یک جلسه کافی نیست ، افکار خود را یادداشت کنید و هر روز به آن‌ها فکر کنید تا زمانی که احساس کردید چیزی را که در دست دارید را کشف کرده‌اید به کارتان ادامه دهید و هر روز یادداشت برداری ,تفکر و تحلیل نمایید .

بعد از این تجزیه و تحلیل ، بهتر است افکار و نگرش خود نسبت به پول ، دارایی و ثروت  را تغییر دهید .

هنگامی که آنچه را که می‌خواهید به دست آورید، تجسم می‌کنید ، مقاومت درونی کمتری خواهید داشت . تلاش کمتری برای رد کردن افکار منفی یا متناقض از ورود به ذهنتان انجام خواهد شد..

مداومت در تلاش‌های خود برای نگه داشتن یک تصویر از موفقیت در ذهن خود تا زمانی که تمایلات خود را درک کنید و در عین حال ذهن خود را کاملاً باز برای فرصت‌ها نگه دارید ،این کار شما را به انجام کار درست در زمان مناسب و جذب افراد مناسب در زمان مناسب هدایت می‌کند .

یک فکر متمرکز دارای قدرت زیادی است . تمام افراد ثروتمند انرژی خود را به شیوه‌ای مثبت و قدرتمند بر آنچه که آن‌ها می‌خواهند به آن دست یابند متمرکز می‌کنند . برخی از آن‌ها آگاهانه قوانین موفقیت را درک می‌کنند و عمل می‌کنند ، در حالی که دیگران به طور ناخود آگاه اینکار را انجام می‌دهند .

تفکر نامحدود : آگاهی عمومی نامحدود است و  ثروت  نیز نامحدودی است . چیزهای زیادی در آن هست و پیوسته همه چیز را خلق می‌کند . تفکر نامحدود خود را از همه چیز ، از جمله واحد فردی که شما به آن فکر می‌کنید ، مجزا می کند.

مشکل این است که افکار و نگرش‌های منفی گرایش طبیعی آگاهی جهانی را مختل می‌کنند تا به طور آزادانه قدرت خلاق خود را به شیوه‌های نامحدود نشان دهند .

باید ذهن خود را به سمت موفقیت باز کنید و افکار و باورهای محدود خود را دور بریزید . مهم نیست که زندگی و شرایط شما در حال حاضر چقدر محدود است ، زیرا اگر می‌خواهید افکار و نگرش خود را تغییر دهید و بدون تحمیل محدودیت‌ها به فکر, عمل کردن باشید ، زندگی شما شروع به تغییر خواهد کرد . در ذهن خود از بسته بودن و محدود کردن شرایط خود خودداری کنید . در مورد احتمالات فکر کنید ، نه درباره محدودیت .

در ذهن و تخیل خود ذهن خود را گسترش دهید و به روش‌های نامحدود ، فراتر از شرایط فعلی خود فکر کنید . آگاهی شما یکی از آگاهی جهانی است و بنابراین نامحدود است . زمانی که این فکر را قبول می‌کنید ، بهتر است بزرگ فکر کنید و انتظار چیزهای بهتر و بزرگ‌تر را داشته باشید .

اگر با ذهن باز به دنبال آن‌ها باشید ، قدرت ذهن و کامیابی و کمال می‌تواند متعلق به شما باشد .

برنامه ای که ما باید انجام دهیم

عادات ذهنی خود را پیدا کنید

افکار خود را آنالیز کنید و سعی کنید از شر آن‌ها خلاص شوید .

افکار مثبت و تفکر نامحدود را در ذهن خود قرار دهید .

تمایل خود را در روز بعد از از آن روز مجسم کنید .

به تدریج ، شما شروع به دیدن اوضاع و احوال خود خواهید کرد .

شما باید از افکار خود آگاه باشید و تنها به موارد مثبت اعتراف کنید .

تجسم یکی از مهم‌ترین کلیدهای موفقیت است .

خواسته هایتان را به روشنی تصور کنید .

احساسات خود را در تصاویر ذهنی خود قرار دهید .

ایمان و باور را اضافه کنید .

این باعث می‌شود یک قدرت بزرگ ایجاد شود . یک ذهن باز داشته باشید، مایل باشید که دست‌به‌کار شوید و فرصت‌هایی را انتخاب کنید که راه شما را طی می کند و شما را در راه درست برای رسیدن به موفقیت قرار دهد .

 

 

 

 

مقالات مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *